Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Poszukiwania 64-latka z Jastrzębia-Zdroju

Facebook Twitter

Zaginał 64-latek z Jastrzębia-Zdroju. Policja wszczęła jego poszukiwania. Mężczyzna od środy (12.02.) wyszedł z domu i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ostatni raz był widziany około godziny 9:00 przez sąsiadkę.

Fot. jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

Każdy, kto zna miejsce jego aktualnego pobytu lub w ostatnim czasie widział zaginionego, proszony jest o kontakt z Policją.

64-letni Wiesław OPOKA jest mieszkańcem osiedla Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju. Mężczyzna zaginął wczoraj tj. 12.02.2020r, gdy wyszedł ze swojego mieszkania.

  • Rysopis zaginionego: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, oczy piwne jasne, włosy: krótkie siwe, zakola, uszy przylegające, średniej wielkości.
  • Znaki szczególne: widoczny brak w uzębieniu górnym i dolnym
  • Ubiór zaginionego: niebieskie jeansy, kurtka granatowo-bordowa z kapturem, bluza szara z długim rękawem, półbuty brązowe skórzane sportowe wiązane na sznurowadła.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzebiu-Zdroju– tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997 lub 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj