Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Powołania hokeistów JKH GKS Jastrzębie do reprezentacji

Facebook Twitter

Aż 25 hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie zostało powołanych do reprezentacji Polski w kilku kategoriach wiekowych. Do seniorskiej kadry, która w połowie grudnia (14-15.12) zagra w turnieju Austria Cup w Klagenfurcie, powołania otrzymali: Kamil Górny, Arkadiusz Kostek, Dominik Paś, Filip Starzyński, Maciej Urbanowicz i Patryk Wajda, natomiast na liście rezerwowej są jeszcze dwaj Macieja Miarka i Jauhenij Kameneu.

JKH GKS Jastrzębie
fot. www.jkh.pl

Polacy zmierzą się tam z gospodarzami turnieju Austriakami, Włochami i Węgrami. Co ciekawe reprezentacja spotka się na zgrupowaniu na lodowisku Jastorze. Powołanie do kadry do lat 20. otrzymał natomiast Jakub Onak. On powalczy w Mistrzostwa Świata U20 Dywizji IB, które zostaną rozegrane w dniach 10-18 grudnia w słoweńskim Bledzie.

Dodajmy, że w reprezentacji Polski do lat 18., która będzie uczestniczyć w Turnieju Czterech Narodów w Rumunii, jest pięciu zawodników JKH GKS-u i kolejnych czterech na liście rezerwowej a na turniej do Salzburga gdzie zagrają zawodnicy do lat 16., powołania dostało 5 graczy Akademii JKH GKS Jastrzębie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024