Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pracowity weekend żużlowców ROW Rybnik. Dziś pierwszy trening

Facebook Twitter

Żużlowcy ROW Rybnik w piątkowe popołudnie po raz pierwszy wyjadą na tor przy Gliwickiej 72. Kolejny trening zaplanowano także na niedzielę.

ROW Rybnik
fot.row.rybnik.com.pl/ Michał Gołda, Andrzej Kozyrski

Żużlowcy ROW Rybnik ruszają z treningami

Żużlowcy ROW Rybnik za niespełna miesiąc zainaugurują tegoroczne rozgrywki ligowe w I lidze. Większość klubów w Polsce już szlifuje formę przed zbliżającym się sezonem, dzisiaj (08.03) dołączy do nich także wspomniany ROW. W piątkowe popołudnie na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 planowany jest pierwszy trening żużlowców. Przed zawodnikami klubu – najprościej rzecz ujmując wyjątkowo pracowity weekend.

Tor już jest przygotowany i jeśli tylko pogoda nie spłata nam figla, to w najbliższych dniach odbędą się dwa treningi – jeden w piątek, drugi w niedzielę. W sobotę jest prezentacja, więc nasi zawodnicy będą mieli dzień przerwy

– słyszymy w klubie.

Na pierwszych w tym roku zajęciach może być spory tłok, bo będą nie tylko juniorzy, ale i też cała kadra seniorska. Swój przyjazd do Rybnika zapowiedzieli Rohan Tungate, Brady Kurtz, Jakub Jamróg, Grzegorz Walasek i Norrick Bloedorn.

W sobotę – przypominamy – żużlowcy ROW Rybnik oficjalnie zaprezentują się przed kibicami. W boguszowickiej hali odbędzie się prezentacja drużyny, która – co trzeba podkreślić – w sezonie 2024 jeździć będzie pod nazwą INNPRO ROW Rybnik.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj