StartSport Wideo

Srebrny medal dla młodych żużlowców z Rybnika [WIDEO]

Po zawodach z kolejnego medalu w tym sezonie cieszył się Kacper Woryna:

Dla Kacpra Woryny był to bardzo udany indywidualny sezon, ostatni w kategorii juniorskiej:

Z postawy swoich młodych zawodników zadowolony był prezes ROW-u Rybnik, Krzysztof Mrozek, chwalił nie tylko Kacpra Worynę, ale także Roberta Chmiela:

Wyniki:

I. Fogo Unia Leszno – 29 pkt.
3. Bartosz Smektała – 17+1 (2*,3,3,3,3,3)
4. Dominik Kubera – 12+4 (3,2*,2*,2*,1,2*)
16. Szymon Szlauderbach – ns

II. ROW Rybnik – 26 pkt.
7. Robert Chmiel – 10+5 (2*,2*,0,2*,2*,2*)
8. Lars Skupień – ns (-,-,-,-,-,-)
18. Kacper Woryna – 16 (3,3,1,3,3,3)

III. Get Well Toruń – 19 pkt.
11. Igor Kopeć-Sobczyński – 5+2 (2*,2*,1,0,0,0)
12. Daniel Kaczmarek – 14 (3,3,3,2,2,1)
20. Marcin Kościelski – ns

IV. Betard Sparta Wrocław – 17 pkt.
5. Damian Dróżdż – 6+2 (0,0,1*,1,1*,3)
6. Oskar Bober – 11+1 (1,1,2,3,2,2*)

V. Orzeł Łódź – 13 pkt.
1. Jakub Miśkowiak – 12 (1,3,3,2,2,1)
2. Michał Piosicki – 1 (0,1,0,-,-,d)
15. Mateusz Błażykowski – 0 (0,0)

VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 11 pkt.
13. Dominik Kossakowski – 11 (2,1,3,1,3,1)
14. Aureliusz Bieliński – 0 (u,0,0,d,d,t)

VII. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 11 pkt.
9. Michał Gruchalski – 8 (1,1,2,0,3,1)
10. Bartosz Świącik – 3+1 (0,0,1*,1,1,0)
19. Mateusz Świdnicki – ns

Bieg po biegu:
1. Kubera, Smektała, Miśkowiak, Piosicki
2. Woryna, Chmiel, Bober, Dróżdż
3. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Gruchalski, Świącik
4. Miśkowiak, Kossakowski, Piosicki, Bieliński (u)
5. Smektała, Kubera, Bober, Dróżdż
6. Woryna, Chmiel, Gruchalski, Świącik
7. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Kossakowski, Bieliński
8. Miśkowiak, Bober, Dróżdż, Piosicki
9. Smektała, Kubera, Woryna, Chmiel
10. Kossakowski, Gruchalski, Świącik, Bieliński
11. Kaczmarek, Miśkowiak, Kopeć-Sobczyński, Błażykowski
12. Smektała, Kubera, Świącik, Gruchalski
13. Bober, Kaczmarek, Dróżdż, Kopeć-Sobczyński
14. Woryna, Chmiel, Kossakowski, Bieliński (d)
15. Gruchalski, Miśkowiak, Świącik, Błażykowski
16. Smektała, Kaczmarek, Kubera, Kopeć-Sobczyński
17. Kossakowski, Bober, Dróżdż, Bieliński (d)
18. Woryna, Chmiel, Miśkowiak, Piosicki (d)
19. Smektała, Kubera, Kossakowski, Bieliński (t)
20. Dróżdż, Bober, Gruchalski, Świącik
21. Woryna, Chmiel, Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński

Zostaw komentarz