Jest wyrok ws. otwarcia dyskoteki w czasie pandemii w Rybniku [AKTUALIZACJA]
Dziś w Sądzie Okręgowym w Rybniku zapadł wyrok ws. otwarcia dyskoteki w czasie pandemii. Właściciel lokalu został uniewinniony od stawianych mu zarzutów, za które groziło mu nawet do 8 lat odsiadki. Czuję że wygrało prawo, a nie chaos jaki obowiązywał w pandemii - mówił tuż po uniewinnieniu właściciel dyskoteki Face2Face Marcin Koza.