StartW Radiu 90 Wiadomości Wiadomości dnia

Tour de Pologne przemknął przez region. Dziś jeszcze ściganie w Wiśle i Istebnej

 

A oto zdjęcia Natalii:

Formularz Daj znać czeka na Wasze informacje! Dzieje się coś ważnego? Wypadek? Korek? Utrudnienia w ruchu? Nie zwlekaj – napisz do nas.

Wyślij zdjęcie, czy film lub po prostu opisz co się stało. Zostań naszym pierwszym źródłem informacji.

W dniu 7 sierpnia, przez Wisłę i Istebną przebiegać będzie część rozgrywanego etapu Wyścigu Kolarskiego 75. Tour De Pologne. Etap 4, którego start odbędzie się z Jaworzna i przebiegać będzie przez Jaworzno – Mysłowice – Imielin – Chełm Śląski – województwo małopolskie – Zasole Bielańskie – Wilamowice – Pisarzowice – województwo małopolskie – Kobiernica – Porąbka – Międzybrodzie Bialskie – Czernichów – Tresna – Żywiec – Pietrzykowice – Łodygowice – Rybarzowice – Buczkowice – Szczyrk – Wisła – Istebna – Wisła- Szczyrk. Uczestnicy wyścigu przejadą drogami wojewódzkimi nr 942 oraz 941 dwukrotnie – „pętla” będzie prowadziła przez Wisłę Malinkę, następnie przez Wisłę Czarne w kierunku Rezydencji Prezydenta RP Zamku w Wiśle, Kubalonkę, Wisłę Centrum do stacji PKP i z powrotem do Wisły Czarnego a potem do Szczyrku.

Utrudnień w pow. cieszyńskim należy spodziewać się od 14.00 do 17.00. Wjazd peletonu uzależniony jest głównie od warunków atmosferycznych i średniego tempa jazdy kolarzy. Ruch na trasie wyścigu zostanie otwarty bezpośrednio po przejeździe peletonu.

Zostaw komentarz