Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Uczniowie najmłodszych klas podstawówki wrócili do szkoły. Co sądzą rodzice i uczniowie z regionu? [SONDA]

4 maja, wtorek, rozpoczęło się luzowanie obostrzeń. Dziś (4.05.) do szkół na lekcje wrócili uczniowie najmłodszych klas I-III. Ich zdalne nauczanie trwało 6 tygodni.

Szacowany czas czytania: 00:31

O poranku cieszyły się dzieci i rodzice. Rozmawiała z nimi Monika Sokołowska:

Cieszycie się na powrót dzieci do szkół? Dajcie znać!

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

REKLAMA