Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Utrudnienia na DK 81. Droga jest zablokowana w obu kierunkach [FOTO][materiał aktualizowany]

Facebook Twitter

Z informacji uzyskanych od oficera dyżurnego Komendy Straży Pożarnej w Pszczynie, na DK 81 na wysokości kościoła w Pawłowicach doszło do zderzenia cysterny z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało, ale z ciężarówki wycieka środek do produkcji pianki poliuretanowej.

Fot. pszczyna.policja.gov.pl

Na miejsce skierowano 12 jednostek strażackich oraz grupę chemiczną. Wtedy zapadną decyzje o dalszych działaniach. Wiślanka w Pawłowicach może być zblokowana przez kilka godzin. Kierowcy omijajcie to miejsce. Informację otrzymaliśmy od naszego słuchacza Damiana – dziękujemy.

AKTUALIZACJA 1:

Z informacji uzyskanych od oficera dyżurnego Komendy Straży Pożarnej w Pszczynie, na DK 81 na wysokości kościoła doszło do zderzenia cysterny z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało ale z ciężarówki wycieka środek do produkcji pianki poliuretanowej. Na miejsce skierowano 12 jednostek strażackich oraz grupę chemiczną. Wtedy zapadną decyzje o dalszych działaniach. Wiślanka w Pawłowicach może być zblokowana przez kilka godzin. Kierowcy omijajcie to miejsce.

Fot. pszczyna.policja.gov.pl

AKTUALIZACJA 2:

Droga jest zamknięta i trudno w tej chwili (17.07.) określić kiedy zakończą się tam działania służb ratowniczych. W radiu 90 wracamy na Wiślankę, gdzie w Warszowicach około godziny 15:00 na skrzyżowaniu DK 81 z Łąkową i Stawową doszło do zderzenia ciężarówki z osobówką. Nikomu nic się nie stało ale z ciężarówki wycieka środek do produkcji pianki poliuretanowej. Na miejsce zadysponowano kilkanaście jednostek strażackich w tym grupę ratownictwa chemicznego, udało się zatamować wyciek ale w cysternie pozostało jeszcze 15 – 20 ton substancji. W tej chwili trwa organizacja nowego pojazdu do zbiorników którego zostanie przepompowana substancja. Potem rozpocznie się stawianie przewróconej cycsterny.

Przypomnijmy! Droga jest zamknięta w obu kierunkach. Służby pracujące na miejscu już organizują objazdy drogami lokalnymi. Utrudnienia potrwają kilka godzin.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj