Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Młody żużlowiec nie żyje. Krystian Rempała przegrał swój ostatni wyścig

Facebook Twitter

Przegrał swój ostatni wyścig, choć tak wielu wierzyło, że mu się uda... W sobotę (28.05.) po południu w szpitalu w Jastrzębiu zmarł żużlowiec Unii Tarnów, Krystian Rempała. Przypomnijmy, 18-letni zawodnik ucierpiał w zderzeniu motocykli, podczas rozegranego w minioną niedzielę spotkania w Rybniku.

18-letni zawodnik ucierpiał w zderzeniu motocykli, podczas rozegranego w minioną niedzielę spotkania w Rybniku. Z głowy spadł mu kask i dlatego obrażenia okazały się bardzo poważne. Żużlowiec został przewieziony do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie był operowany. Jego stan był krytyczny. Przez kilka dni leżał na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej, gdzie walczył o życie. Dziś nadeszła smutna informacja. Krystian Rempała przegrał tę walkę…

Z przykrością informujemy, że w wyniku obrażeń odniesionych na torze podczas meczu VI rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik – Unia Tarnów, rozegranego 22 maja br., w dniu 28 maja zmarł 18-letni Krystian Rempała, żużlowiec Unii Tarnów. Zarząd Ekstraligi Żużlowej sp. z o. o. składa wyrazy współczucia Rodzinie i wszystkim bliskim Krystiana Rempały. W związku ze śmiercią Krystiana Rempały VII runda PGE Ekstraligi została odwołana. Cześć Jego Pamięci! – czytamy na stronie PGE Ekstraligi.

IMG_7661

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj