StartKultura

14. Festiwal Teatralny w Rybniku

Wszystkie spektakle (poza DOPPELGANGER – rynek miasta) odbędą się w Klubie Energetyka Fundacji Elektrowni Rybnik, przy ul. Podmiejskiej, w Rybniku (obok basenu na Elektrowni).
Autobusy z centrum: 12, 11, 40, 41 – kierunek Rybnicka Kuźnia.

Na wszystkie spektakle wstęp wolny.

PROGRAM:
11 maja 2012 – piątek
9.00 – 13.00 warsztaty wokalno – ruchowe pod kierunkiem Seana Palmera – warsztaty zamknięte
13.45 – 14.00 otwarcie festiwalu
14.00 – 14.50 NOWE WYZWOLENIE – Teatr Rondo z Rybnika (scena duża)
15.30 – 16.20 Pozor už nemôžem – Teatr Delikates z Pisza (scena kameralna)
17.00 – 17.30 BAB –ILI_BRAMA BOGA – Teatr Tańca Navras z Rybnika (scena duża)
18.00 – 18.45 OPOWIEŚCI Z SZAFY – Grupa Winegret z Obornik Śląskich (scena kameralna)
19.15 – 20.00 SEX WAR – Grupa PRÓG z Wadowic (scena duża)
20.30 – 21.10 JESTEM – Teatr Realistyczny ze Skierniewic (scena kameralna)
22.00 – 23.00 DOPPELGANGER – Teatr Novogo Fronta z Pragi (rynek miasta) – poza konkursem

12 maja 2012 – sobota
9.00 – 13.00 warsztaty wokalno-ruchowe pod kier. Seana Palmera – warsztaty zamknięte
16.00 – 16.50 OBIETNICA – Teatr Przedmieście z Rzeszowa (scena duża)
17.20 – 17.50 Smolarek+Kowalczyk=SMOLARCZYK – Grupa Teatralna „Pomarańcze W Uchu Na Skarpie Bez Kartki” z Goleniowa (scena kameralna)
18.20 – 19.10 KEINE EIER – Anna Piotrowska z Warszawy (scena duża)
19.20 – 19.40 UPY – Teatr Mariana Bednarka z Rybnika (scena kameralna) – poza konkursem
20.10 – 20.25 OJOJOJ W AKCJI ( performance) – Teatr Mariana Bednarka z Rybnika (scena kameralna )  – poza konkursem
21.00 – 22.00 ZIEMIA B – Teatr Węgajty z Węgajt (scena duża) – poza konkursem
22.20 – 24.00 koncert muzyczny – United Bad Flow A-ER DANY D’ANGELO & CHOCA BĘBNY LIVE (hol górny)

13 maja 2012 – niedziela
9.00 – 13.00 warsztaty wokalno-ruchowe pod kier. Seana Palmera – warsztaty zamknięte
14.00 – 14.25  SOCZYWISTOŚĆ – Grupa Wahadło z Rybnika (scena kameralna )
14.50 – 15.40- ŚLUB, CZYLI JA SAM – Romuald Krężel z Warszawy (scena duża)
17.20 – 18.15 KWARTET DLA CZTERECH AKTORÓW – Stowarzyszenie Grupa Dochodzeniowa z Warszawy (scena kameralna)
19.30 – 20.00 uroczyste wręczenie nagród i zakończenie festiwalu (hol główny)
20.30 – 21.30 ŻYWOTY ŚWIĘTYCH OSIEDLOWYCH – Teatr Ad Spectatores z Wrocławia (scena duża) – poza konkursem

Zostaw komentarz