Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Aktywna wiosna w Rybniku. Ruszają akademie MOSiR-u

Facebook Twitter

Aktywna wiosna w Rybniku. Już po świętach wielkanocnych ruszają dwie akademie: biegania i nordic walking. Teraz jest czas na zapisy. To propozycje Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

fot. pixabay.com

Akademia biegania

Dla tych, którzy między innymi chcieliby rozpocząć swoją przygodę z bieganiem, poprawić technikę czy osiągnięcia biegowe. Akademia biegania to cykl 15 zajęć, które pozwolą każdemu się rozbiegać i wspólnie motywować do dalszych działań.

Zajęcia prowadzi trener lekkiej atletyki – Andrzej Piecha, a pierwsze zajęcia wystartują już 28 kwietnia. Zajęcia prowadzone będą w grupie maksymalnie 25-osobowej, w każdy wtorek i czwartek (od 28 kwietnia), o godzinie 18.00 (za wyjątkiem 3 maja i 16 czerwca). Zbiórka na Stadionie Lekkoatletycznym w Rybniku (wejście od ulicy Żużlowej).

fot. SAM7682 \ pixabay.com

Akademia nordic walking

Kierowana jest do każdego, kto chciałby nauczyć się prawidłowej techniki marszu z kijami, oraz dla tych, którzy chcieliby zweryfikować swoją technikę lub poprawić wyniki. Akademia noric walking to cykl 5 spotkań szkoleniowych, które zakończone są uzyskaniem dyplomu ukończenia.
Zajęcia prowadzi trener, instruktor i wicemistrz nordic walking – Paweł Spacemistrz Mitura-Zielonka, a pierwsze zajęcia już 27 kwietnia. Zajęcia prowadzone będą w grupie maksymalnie 16-osobowej, w każdą środę (od 27 kwietnia), o godzinie 18.00. Zbiórka na Stadionie Lekkoatletycznym w Rybniku (wejście od ulicy Żużlowej).

W przypadku obu akademii obowiązuje opłata wynosząca odpowiednio:

  •  50 zł/os. za cały cykl zajęć wybranej akademii – w przypadku dzieci i młodzieży od 15 roku życia (uczestnictwo za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego).
  • 100 zł/os. za cały cykl zajęć wybranej akademii – w przypadku osób dorosłych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022