Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Żorach zaprasza na ferie. Sprawdź program zajęć

Facebook Twitter

Ferie zimowe to idealny czas na rozwijanie swoich pasji i zdobywanie nowych umiejętności. Biblioteka w Żorach zaprasza na pełen atrakcji program, który pozwoli aktywnie i kreatywnie spędzić ten czas. W ofercie znajdują się propozycje zarówno dla dzieci, jak i młodzieży.

Biblioteka w Żorach Aktywista A.F. Spotkanie z Grzegorzem Buchalikiem
Biblioteka w Żorach

Biblioteka w Żorach zaprasza na ferie

Dla dzieci w wieku 7-10 lat przygotowano serię ciekawych zajęć. W programie m.in. eksperymenty z Klubem Młodego Odkrywcy, robótki ręczne, baśniowa podróż do świata Inuitów, zaczytane ferie oraz gry planszowe. Zajęcia będą trwały około 1,5 godziny i odbędą się w dniach od 29 stycznia do 2 lutego, zawsze o godzinie 13:00.

Młodzież w wieku 13-19 lat również znajdzie coś dla siebie. W ofercie m.in. rysunkowy głuchy telefon, EtnoKrąg, warsztaty tatuażu, gry planszowe oraz tworzenie biżuterii z gliny. Zajęcia będą trwały około 1,5 godziny i odbędą się w dniach od 30 stycznia do 8 lutego, o różnych godzinach.

Dodatkowo w dniach od 29 stycznia do 2 lutego, biblioteka zaprasza na naukę gry na ukulele. Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz dla młodzieży w wieku 13-17 lat. Prosimy o przyniesienie własnego ukulele, ale istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu.

Współpracująca z biblioteką szkoła językowa oferuje cykl zajęć językowych z 20% rabatem dla posiadaczy karty bibliotecznej. W ofercie m.in. angielski dla ósmoklasistów oraz maturzystów.

Biblioteka w Żorach

Zapisy na wszystkie zajęcia przyjmowane są pod numerami telefonu (32) 43 44 584, 43 43 197 (wew. 20) lub mailowo na adres [email protected]. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024