Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Deptak Pełen Skarbów. Pchli targ w centrum Rybnika

Facebook Twitter

Przy okazji otwarcia zmodernizowanych ulic Powstańców i Sobieskiego w Rybniku, zaplanowano Pchli Targ i Giełdę Staroci. Osoby zainteresowane wystawieniem przedmiotów muszą się wcześniej zgłosić. Jednak, co ważne, udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

To okazja dla kolekcjonerów, miłośników przedmiotów sztuki i dawnych wyrobów użytkowych, wytwórców regionalnych wyrobów użytkowych i artystycznych, naturalnych produktów spożywczych oraz wszystkich osób zainteresowanych sprzedażą lub wymianą własnych rzeczy używanych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizatorzy zapewniają stoły ekspozycyjne (stoły „Bawarskie” 220cm x 50cm). W razie niepogody stanowiska usytuowane zostaną w pasażach przy deptaku. Imprezę zaplanowano w sobotę, 18 października w godz. 10.00 – 17.00.

Wypełnioną KARTĘ ZGŁOSZENIA WYSTAWCY należy przesłać w terminie do dnia 30 września 2014 r. na adres: k.lapka@wp.pl (temat wiadomości: Deptak Pełen Skarbów).

Uwaga: brak jest możliwości wjazdu na deptak – towary należy donieść z parkingów miejskich. Regulamin i karta zgłoszenia wystawcy do pobrania ze strony: www.dkchwalowice.pl. W razie pytań, szczegółowych informacji udziela Krzysztof Łapka -tel. 32 4228737, kom. 0 513064196, e-mail: k.lapka@wp.pl.

Organizatorem Deptaku Pełnego Skarbów jest Urząd Miasta Rybnika oraz Dom Kultury w Rybniku-Chwałowicach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj