Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GCK zaprasza na dożynki. Gorzyce i zespół TABU świętują jubileusz

Facebook Twitter

50 lat gminy Gorzyce i 20 lat zespołu TABU. To dwa jubileusze, jakie będą świętowane w czasie dożynek już w najbliższą niedzielę (17.09.).  Na terenach rekreacyjnych za basenem Nautica od 15.00 święto plonów połączone z muzyką i dobrą zabawą.

XXIII Dożynki Województwa Śląskiego
fot. pixabay.com

Gorzyce i zespół TABU świętują jubileusz!

Bibianna Dawid: Na scenie w tym dniu wyłącznie wystąpią artyści gminy Gorzyce, a więc m.in. Vocalsi, ATB, Marian Chrobok tenor w duecie z Joanną Skibińską. Myślę, że niecodzienną atrakcją będzie koncert Chóru Kochających Śpiew, jak sama nazwa wskazuje, skupiliśmy podczas kilkunastu warsztatów wokalnych prowadzonych przez prof. dr hab. Izabelę Zielecką-Panek mieszkańców gminy Gorzyce kochających śpiew. Zaprezentują kilka utworów, zarówno w korowodzie jak i na scenie Orkiestra Gminy Gorzyce pod batutą Henryka Krótkiego oraz marionetki RAPID.

Gorzyce i zespół TABU świętują jubileusz – plakat

Zaprasza dyrektorka Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach.

Dla najmłodszych show „Super Mario” i występ zespołu tanecznego „Let’s dance”, który działa na terenie gminy. Na finał o 20.00 koncert zespołu Tabu, który początki miał właśnie w Gorzycach. Zaprasza jego lider i wokalista:

Rafał Karwot:  Chciałbym Was bardzo pięknie zaprosić na jubileuszowy koncert z okazji 20-lecia działalności zespołu do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, czyli do Gorzyc na Gminne Dożynki. Zapraszam Was bardzo serdecznie, szykujemy dużo niespodzianek, zagramy Wam sporo piosenek z nadchodzącej wielkimi krokami płyty Lunapark. Bądźcie tam razem z nami, będzie piękna pogoda, przywieziemy Wam dużo miłości i mam nadzieję, że widzimy się pod sceną.

Rafał Karwot

Na start korowód dożynkowy, który przejedzie przez gminę od 14.30. A na finał o 21.30 fireshow.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023