Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jeden dzień, 5 nietrzeźwych kierowców w powiecie wodzisławskim

Facebook Twitter

Pierwsza osoba to 21-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, który jechał rowerem ulicą Radlińską w Wodzisławiu Śląskim. Badanie alkomatem wykazało u niego niecałe pół promila. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości tysiąca złotych.

5 nietrzeźwych kierowców w powiecie wodzisławskim Policjanci z Jastrzębia zatrzymali pijanego kierowcę

5 nietrzeźwych kierowców w powiecie wodzisławskim

Następny mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej na ulicy Dąbrówki w Wodzisławiu Śląskim. Okazało się, że 38-latek kierował hulajnogą elektryczną, mając w organizmie 2 promile alkoholu. Został on przez mundurowych ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych.

Kolejny został zatrzymany godzinę później na ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim. 38-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego miał w organizmie prawie 2,5 promila. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu, o jego dalszym losie zdecyduje niebawem sąd.

W Lubomi na ulicy Stawowej mundurowi zatrzymali kierującego rowerem 37-latka. Mieszkaniec Tychów miał w organizmie niecałe pół promila, został ukarany mandatem karnym w wysokości tysiąca złotych.

Kolejny nieodpowiedzialny uczestnik ruchu drogowego został zatrzymany do kontroli drogowej w Godowie na ulicy Sobieskiego. 63-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego miał w organizmie ponad 0,7 promila alkoholu. Został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj