Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Pierwszy koncert na żywo po pandemii

Facebook Twitter

Pierwszy koncert "na żywo" po pandemicznej przerwie w Jastrzębiu-Zdroju. "Duet fortepianów dwóch" w Parku Zdrojowym w najbliższą niedzielę (12.07.) o godzinie 18:00.

Fot. facebook.com/tomekpalapiano/

To będzie muzyka i wirtuozeria, zapowiadają organizatorzy. Artyści łączą muzyczne style od muzyki klasycznej przez rock’n’rolla aż do muzyki biesiadnej, nie tracąc przy tym dobrego smaku w budowaniu żartu muzycznego. Żartu w dobrym stylu. Wstęp na wydarzenie jest wolny a odbędzie się ono z zachowaniem reżimu sanitarnego. Ograniczenie liczby widzów do 150 osób.

To jedyny w Polsce taki duet

„Duet Fortepianów Dwóch” to połączenie aktorstwa i bycia muzykiem. Niezwykle rzadka forma i bardzo wymagająca. Czy to kabaret? To dobry, muzyczny teatr komedii, w którym są obecne dwa instrumenty: fortepian i człowiek. Ponad godzinny program, w którym żart słowny, aktorska improwizacja słowna przeplatana dowcipnymi interpretacjami muzycznymi skierowana jest do widza w każdym wieku.

„Duet Fortepianów Dwóch” to show w iście amerykańskim stylu. Lekkość, inteligencja, technika i luz. Wysoka rozrywka. Występują z powodzeniem zarówno w plenerze, jak i w koncertowych salach, pozostawiając po sobie zawsze to samo wrażenie – miło i dobrze spędzonego czasu.

Informacje na stronie Miejskiego Ośrodka Kultury w Jastrzębiu-Zdroju  i pod nr tel.: 324763151.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj