Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JBG-2 Wiśniowiec MTB Race, czyli ogólnopolskie zawody w kolarstwie górskim

Facebook Twitter

JBG-2 Wiśniowiec MTB Race to ogólnopolskie zawody w kolarstwie górskim, które odbędą się w niedzielę (22.08.) na nowo powstałej trasie do kolarstwa górskiego w kompleksie Park Sportowy Wiśniowiec przy ul. Gliwickiej w Rybniku.

W programie zawodów zaplanowano wyścigi zarówno dla zawodników licencjonowanych i zrzeszonych w klubach kolarskich, a także dla amatorów i najmłodszych adeptów kolarstwa. W ramach zawodów odbędą się również Mistrzostwa Śląska oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie górskim.

Warto wspomnieć, że Park Sportowy Wiśniowiec to miejsce, które jesienią 2020 roku przeszło metamorfozę za sprawą wygranego projektu z Budżetu Obywatelskiego, w ramach którego odnowiona została trasa do 4X oraz powstała całkowicie nowa runda do kolarstwa MTB XCO. W związku z tym, trasa zawodów to widowiskowa, terenowa pętla o długości około 4km, naszpikowana zjazdami i podjazdami oraz
technicznymi przeszkodami w postaci głazów, drewnianych belek i dropów.

Pierwszy wyścig rozpocznie się 22 sierpnia o godzinie 9.00. Wszystkie najważniejsze informacje, regulamin oraz zapisy znajdują się na stronie TUTAJ oraz na Facebooku.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024