Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rajd Wilczy w Żorach: Pierwszy wyścig rusza w piątkową noc

Facebook Twitter

Zawodnicy już szykują formę i sprzęt! Już w ten weekend odbędzie się Rajd Wilczy w Żorach. Dla uczestników zostało przygotowane pięć różnych tras, w tym rodzinna.

fot. dszymanek.com

W nocy z piątku na sobotę (19.04.) startuje pierwszy wyścig w ramach Rajdu Wilczego w Żorach. Do pokonania będzie trasa PROFI dla zaawansowanych na dystansie ponad 150 kilometrów. PROFI obejmuje jazdę na rowerze, bieg na orientację i nawet kajak. Limit czasu dla uczestników to 16 godzin.

Rajd Wilczy w Żorach: 5 różnych tras

Pozostałe cztery trasy ruszają w sobotę (20.04.) z miasteczka westernowego TwinPigs. Są one o różnej charakterystyce i poziomie trudności. Ponad 50-kilometrowa trasa OPEN obejmuje bieg i jazdę na rowerze. Dla preferujących sam rower – trasa Rower to ponad 50 kilometrów samego pedałowania. Dla fanów biegania – trasa Bieg to dystans dla biegaczy w wysokości ponad 20-stu kilometrów.

Rodzinna trasa rekreacyjna

Nie wszystkie trasy są dla zaawansowanych. Została zaplanowana również trasa rodzinna o charakterze rekreacyjnym. Jej dystans obejmuje około 5 kilometrów a limit czasu to 6 godzin. Będą zadania specjalne, atrakcje dla najmłodszych, oraz medale dla wszystkich na mecie.

Limit czasu dla wszystkich tras to godzina 16:00, kolejno nastąpi zbiórka na mecie i rozdanie nagród.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024