Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Kabaret Skeczów Męczących w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

W sobotę (7.02.) w jastrzębskim Miejskim Ośrodku Kultury Kabaret Skeczów Męczących wystąpi w programie L!VE. W Radiu 90 będziecie mogli zdobyć zaproszenia na sobotni wieczór.

Występ Kabaretu Skeczów Męczących zaplanowano na sobotę (7.02.), na godzinę 17.00 i 19.30. Odbędzie się w MOK-u przy Al. Piłsudskiego 27.

Podwójne zaproszenia na występ KSM w sobotę na godzinę 19.30 będą do zdobycia w dzisiejszym (4.02.) programie Łukasza Jakubczyka.

Kabaret Skeczów Męczących w programie L!VE!

Pod tą kontrowersyjną nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. Z roku na rok sami podnoszą sobie poprzeczkę, przygotowując coraz bardziej dojrzałe programy.

Podbili serca Polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności.

Poza największymi festiwalami kabaretowymi, które trudno sobie wyobrazić bez udziału KSM, pokazują się szerokiej publiczności współprowadząc z sukcesami wydarzenia muzyczne: Sabat Czarownic 2013, Top Trendy 2014; jak i kabaretowe: Polska Noc Kabaretowa 2013.

Gdybyście nadal mieli wątpliwość, że KSM to jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny kabaretowej zerknijcie do Internetu na milionowe odsłony skeczów i teledysków, czasami dość kontrowersyjnych (Denatan). Nic dodać nic ująć po prostu Kabaret Skeczów Męczących.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj