Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

MOK w Żorach zaprasza na koncert walentynkowy

Facebook Twitter

Walentynkowa niespodzianka dla miłośników piosenki. Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na koncert już wprowadzający w nastrój Święta Zakochanych. "Marzenia o miłości" to tytuł występu zaplanowanego na sobotę (10.02.).

Na scenie znane i lubiane gwiazdy śląskiej sceny muzycznej, a artystów publiczność usłyszy w repertuarze romantycznych przebojów m.in. Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego. Początek koncertu w sobotę 10 lutego o godzinie 16.00.

Wystąpią:

Małgorzata Sikorska i Jacek Silski – usłyszymy znane i lubiane naszej żorskiej publiczności gwiazdy śląskiej sceny muzycznej w repertuarze romantycznych przebojów m. in. Anny Jantar i Zbigniewa Wodeckiego.

Jacek Świtacz / Sweetouch of Sound – uzdolnione trio rodziny Świtaczów to przepiękna harmonia gitary, skrzypiec i fortepianu. Nastrojowe melodie gwarantują nam chwile pięknych muzycznych doznań.

Projekt MRZenie – oryginalny i alternatywny w brzmieniach projekt rybnickich muzyków. W ich wykonaniu ze sceny przelewa się muzyczna ekspresja wokół tętniącego rytmu, gitarowej i klawiszowej fali, poezji i improwizacji głosowej. Grają autorską muzykę w stylu blues/rock/etno/electro…. 100% na świeżo! Projekt powstał w 2020 roku z inicjatywy wokalistki Marioli Rodzik-Ziemiańskiej – autorki tekstów i melodii, której towarzyszą: Tomasz Rodzik – wavedrum, Karol Husak – gitara elektryczna oraz Przemysław Starostka – klawisze.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024