Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Kolejowe ABC”. Wakacyjna podróż koleją z Radiem 90 [ZABAWA]

Facebook Twitter

Jedzie pociąg z daleka... W Radiu 90 zbieramy wakacyjne wspomnienia z podróży koleją naszych słuchaczy. Przypominamy o bezpieczeństwie w czasie podróży i zachęcamy: Opisz nam swoją przygodę z pociągu, Może być nauką dla innych, może być poważna, ale może też być śmieszna. Czekamy na opisy, czekamy na zdjęcia. Wakacyjna bezpieczna podróż koleją!

Bezpiecznie, do celu!

W Radiu 90 przypominamy o bezpieczeństwie w czasie podróży i zachęcamy: Opisz nam swoją przygodę z pociągu, tak by mogła być nauką dla innych. Czekamy na opowieści z dawnych czasów, a może właśnie takie, który zdarzyły się w wakacje 2021?W formularzu kontaktu podaj swoje imię i to skąd do nas piszesz, zostaw numer kontaktowy telefonu oraz swoją historię.

Zgłoszenia przyjmujemy od poniedziałku (9.08.) do piątku (13.08.). Na koniec tygodnia odezwiemy się do osoby, która najzabawniej, najbardziej obrazowo, słowem; najfajniej opisała co zdarzyło się jej w pociągu. Do zdobycia głośnik JBL od sponsora konkursu i dwie filiżanki od Radia 90.

Zabawa zakończona, dziękujemy za udział!

Regulamin konkursu Kolejowe ABC

Polecamy piknik kolejowy w Szczyrku

W sobotę (14.08.) na Placu św. Jakuba odbędzie się wakacyjne spotkanie organizowany w ramach „Kampanii Kolejowe ABC” realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego.

Impreza pod hasłem „Hej przygodo! Odwiedź Peronowo!” to pomysł na zorganizowanie czasu wolnego dla swoich pociech i poznanie najważniejszych zasad bezpiecznego podróżowania koleją.

– czytamy w zaproszeniu do Szczyrku.

Lista rozmaitych atrakcji dla najmłodszych jest bardzo długa. Dzieci będą miały okazję spotkać nosorożca Rogatka, bohatera Kampanii Kolejowe ABC. Na gości pikniku czekać będą również: gra terenowa, quizy z nagrodami, koło fortuny, wielkoformatowa gra planszowa czy warsztaty kreatywne. Dodatkową rozrywkę będą stanowiły trampoliny, dmuchańce, skakańce, eurobungee, warsztaty tworzenia masek nosorożca oraz malowanie buziek. Podczas wydarzenia chętni będą mogli uczestniczyć w interaktywnych zajęciach Kampanii Kolejowe ABC, zdobyć wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, obejrzeć wystawę fotograficzną o rozwoju kolei w Polsce oraz zrobić zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Piknik rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

„Kampania Kolejowe ABC” realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna, propagująca zasady bezpieczeństwa oraz wartości i wzorce związane z odpowiedzialnym zachowaniem się podczas korzystania z transportu kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj