Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Koncert Pawła Kukiza stoi pod znakiem zapytania

Facebook Twitter

Paweł Kukiz z zespołem Piersi mieli być gwiazdami piątkowego koncertu w czasie rybnickich juwenaliów. Dziś jednak okazało się, że ojciec artysty ma poważne problemy zdrowotne.

Poniżej publikujemy treść oświadczenia organizatorów juwenaliów w Rybniku:

Czy Kukiz zagra podczas Rybnickich Juwenaliów?

Paweł Kukiz, przerwał swoją kampanię wyborczą. Powodem decyzji jest choroba jego ojca. Czy Artysta również nie pojawi się na Rybnickich Juwenaliach?

8 maja odbędzie się Akademicki Koncert Plenerowy na terenie Rybnickiego Kampusu. Jako pierwszy zagra zespół Blend, następnie Neony, Te-Tris. Ostatni przed publicznością ma zagrać zespół Piersi wraz z Pawłem Kukizem. W związku z sytuacją losową, koncert zespołu Piersi i Kukiza stoi pod znakiem zapytania. Paweł Kukiz przerwał swoją kampanię wyborczą ze względu na stan zdrowia ojca. – Jesteśmy po rozmowach z managerką Kukiza, na chwilę obecną koncert Kukiz&Piersi odbędzie się zgodnie z planem. Jednak jeśli sytuacja gwałtownie się zmieni mamy przygotowany plan B. Organizatorzy staną na wysokości zadania i sprowadzą na kampus gwiazdę takiego samego formatu. Mamy nadzieję, że stan zdrowia Pana Tadeusza Kukiza ulegnie poprawie – zaznacza Dawid Pastor główny koordynator Rybnickich Juwenaliów.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 lipca 2024