Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Konkurs zakończony: pod puzzlami…

Facebook Twitter

Puzzle się układa, a może nawet składa. Tak się składa, że nasze się odkrywa, więc odkryj nas i napisz, gdzie dzisiaj jesteśmy? Co widzimy? O jakim obiekcie mowa? Jaki przedmiot nas interesuje? Popołudniami będziemy uchylali rąbka tajemnicy - słowem, gestem, puzzlem... Słuchaj, obserwuj, odświeżaj - funkcyjne F5 - równocześnie ;) Gramy o rodzinną wejściówkę na basen w Gorzycach!

Pod puzzlami ukryliśmy fotografię prezentującą miejsce, przedmiot, zdarzenie. Tutaj – w tym dokumencie – będą pojawiały się podpowiedzi naszego reportera. Tutaj także, będziemy się przed Wami odkrywali, odsłaniając kolejne elementy zagadki… Nasza złośliwość nie zna granic, więc spodziewajcie się zdjęć, na których prezentujemy naprawdę duuuużooo nieba. Swoje przemyślenia i domysły zostawiajcie w komentarzach poniżej. Powodzenia.

natusia_1988 gratulujemy! Jako pierwsza odkryłaś, że pod puzzlami ukryliśmy zdjęcie Syrenki w Kopenhadze. Myśl pognała nam w stronę Danii, bo z datą 17 sierpnia łączą się dwie ważne dla polskiego internetu rocznice:

  • 1988 – Po raz pierwszy Polska uzyskała połączenie internetowe ze światem, łączem 9600 bps do Kopenhagi.
  • 1991 – Rafał Pietrak z Uniwersytetu Warszawskiego po raz pierwszy nawiązał łączność w oparciu o protokół IP z pracownikiem Uniwersytetu Kopenhaskiego Janem Sorensenem. Data uznawana za symboliczny dzień narodzin polskiego Internetu.

Prosimy, aby osoby, które wygrały w poprzednim konkursie dały szansę na zdobycie nagród pozostałym użytkownikom :)

Przypominamy, że typować można do woli – nie ma ograniczeń w ilości umieszczanych komentarzy :)

Krótkie zasady wakacyjnej zabawy Radia 90:

  • nagrodę dnia otrzymuje osoba, która jako pierwsza odkryje, co znajduje się pod układanką
  • informację o wygranej przekazujemy mailem, na którego należy odpowiedzieć w ciągu 48 h
  • jeżeli osoba nagrodzona nie prześle maila zwrotnego do 48 h po otrzymaniu informacji o wygranej, nagroda jest anulowana i wraca do puli
  • nagrodę można otrzymać nie więcej niż raz w tygodniu (czyli 7 dni od ostatniej wygranej), dlatego osoby, które wygrały konkurs dnia proszone są, by przez kolejny tydzień nie brać udziału w zabawie
  • komentarze osób nagrodzonych, pojawiające się wcześniej niż po 7 dniach od momentu ostatniej wygranej będą usuwane

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj