Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Konkurs fotograficzny „Kolory lata”. Powalcz o bony do sklepu Flügger farby

Facebook Twitter

Bukiet kolorów lata! Głębień zieleni lasu, pastelowe niebo, soczyście barwne owoce, orzeźwiający błękit rzeki, wielobarwna paleta ukwieconej łąki... Z jakimi kolorami kojarzy Ci się lato? Pokaż nam na zdjęciu Twoje ulubione, najpiękniejsze Twoim zdaniem kolory wakacji!

WYNIKI KONKURSU – na dole strony

Na trzech autorów najlepszych zgłoszeń czekają bony – każdy o wartości 300 złotych brutto na wykorzystanie w każdym sklepie Flügger farby należącym do Flügger Sp. z o.o.

Aby zgłosić się do konkursu należy wysłać do nas jedno zdjęcie, na którym pokażecie Wasze ulubione kolory lata! Złocisty zachód słońca, srebrzysta poranna rosa… Możliwości jest nieskończenie wiele, to od Was zależy co i w jaki sposób zaprezentujecie.

Zdjęcie należy wysłać przez formularz kontaktu DAJ ZNAĆ, zdjęcia wysłane w inny sposób nie będą brane pod uwagę, w formularzu należy wpisać swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Zdjęcia zostaną opublikowane na www.radio90.pl oraz na fanpage Radia 90 na Facebooku podpisane imieniem i nazwiskiem.

Wysyłając plik oświadczasz, że jesteś autorem wysłanego materiału lub posiadasz zgodę autora na wykorzystanie przesłanych plików w serwisie www.radio90.pl i na fanpage Radia 90 na Facebooku. Wysyłając zdjęcie przedstawiające Ciebie lub inne osoby wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku i oświadczasz, że posiadasz zgodę na publikację wizerunku pozostałych osób znajdujących się na zdjęciu.

Nagrody otrzyma trzech autorów zdjęć, które spodobają nam się najbardziej. Pod uwagę będzie brany pomysł na wykonanie zdjęcia i ogólna estetyka.

Zdjęcia przyjmujemy do piątku do godz. 12.00. Nagrody będziemy przyznawać codziennie od środy (3.08.) do piątku (5.08.) – codziennie jeden bon o wartości 300 złotych brutto do wykorzystania w sklepie Flügger farby. Około godziny 15.30 (w środę, czwartek i piątek) w serwisie radio90.pl i na fanpage Radia 90 na Facebooku pojawi się informacja o tym, kto danego dnia wygrywa. Dodatkowo zwycięzców poinformujemy telefonicznie o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

Każda osoba może przysłać tylko jedno zgłoszenie w czasie trwania konkursu, ale jednocześnie każdy ma trzy szanse – wszystkie zdjęcia nadesłane przez cały czas trwania konkursu są brane pod uwagę przy każdym wyborze jury, tzn., zgłoszone zdjęcie bierze udział w konkursie do końca jego trwania.

GALERIA WASZYCH ZDJĘĆ

Wielkie otwarcie Flügger farby w C.H.Domus

Duński producent farb, tapet i narzędzi malarskich Flügger w dniach 6 -7 sierpnia otwiera nowy sklep, przy ul. Zebrzydowickiej 3, w centrum handlowym Domus. Na inaugurację sklepu przewidziano wiele atrakcji.

Planujesz remont i nie wiesz do jakiego sklepu się wybrać? A może chciałbyś, by fachowiec doradził ci jaki kolor farby czy tapety pasuje do twoich wnętrz? Jeśli tak, to wybierz się do nowo otwartego sklepu Flügger farby. Z okazji wielkiego otwarcia, w najbliższy weekend przewidziano wiele atrakcji.

W sobotę oraz niedzielę będą się tu odbywać darmowe konsultacje z architektem wnętrz dot. kolorystyki, wyboru najmodniejszych tapet oraz dodatków. Dla dzieci przewidziano specjalną strefę zabaw. Tematem przewodnim będzie malowanie, więc zamalowane zostaną tapety, ściany, a nawet … buzie. Przewidziano także kolorową watę cukrową. Dorosłym czas spędzony w sklepie umili świeżo palona kawa oraz poczęstunek.

W Flügger farby można nabyć wysokiej jakości farby do ścian, sufitów, na elewację, a także produkty dedykowane do ochrony drewna. W ofercie również znajduje się wiele kolekcji tapet, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny styl. Produkty posiadają znak Ecolabel, co oznacza, że mają minimalny wpływ na środowisko i są polecane alergikom. Oprócz nieograniczonych możliwości wybarwienia farb sklep gwarantuje także fachowe doradztwo. Nowo otwarta placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 19:00,w sobotę od 9:00 do 18:00,a w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Flügger farby to sieć 65 sklepów rozmieszczonych w największych miastach w Polsce. Klienci w całym kraju z uznaniem wypowiadają się o sklepach Flügger farby, doceniając oferowany w nich bogaty asortyment do wykończenia mieszkań i domów oraz jakość produktów.

– Miło nam słyszeć, iż nasze sklepy cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony kupujących. Stale dążymy do tego, aby zapewniać klientom coraz ciekawszą ofertę, produkty wysokiej jakości, a także profesjonalne doradztwo. Zapraszamy wszystkich klientów do nowej placówki. – mówi Małgorzata Undziłło, Country Sales Manager, Flügger farby.

W środę po długich obradach jury zdecydowało, że pierwszym zwycięzcą w konkursie Kolory lata jest Joanna Grzesiak. „Zdjęcie zrobione w pięknym lesie w Radlinie w okresie letnim. Pozdrawiam.” Gratulujemy i czekamy na kolejne zgłoszenia! Wszystkie nadesłane dotąd zdjęcia nadal biorą udział w konkursie i będą brane pod uwagę również w jutrzejszych i piątkowych obradach jury.

fot. Joanna Grzesiak

Drugi bon wędruje do autorki poniższego zdjęcia! Gratulujemy Katarzynie Luks-Kowalskiej. I czekamy na kolejne zgłoszenia! Wszystkie nadesłane dotąd zdjęcia nadal biorą udział w konkursie i będą brane pod uwagę również w jutrzejszych obradach jury. Przed Wami ostatnia szansa na wygranie bonu!

Kasia-Luks-Kowalska

 

Piątek i za nami ostatni konkursowy wybór. Ostatnia nagroda wędruje do Jana Marcalika, który przesłał zdjęcie zrobione na plaży w Rewalu w czasie Festiwalu Indii! Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie niezwykle piękne zdjęcia zgłoszone do konkursu!

fot. Jan Marcalik

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 lipca 2020