Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Najpiękniejsze Magnolie 2013. Oczywiście kwitną w Cieszynie

Facebook Twitter

Najpiękniejsze magnolie kwitną w Cieszynie. Żeby dać temu dowód w mieście nad Olzą zorganizowano konkurs fotograficzny. Każdy może przysłać 2 niepublikowane nigdzie zdjęcia, a te najlepsze liczyć na nagrody. Ta główna to pół tysiąca złotych.

Muzeum Śląska Cieszyńskiego czeka na zgłoszenia do 1 lipca. W Radiu 90 przypominamy, że w Cieszynie można spacerować Szlakiem Kwitnących Magnolii. Trasa ma około kilometra, można ją przejść w pół godziny oglądając piękne magnolie na placu Kościelnym, przy ulicach 3 maja i Sienkiewicza czy w parku Pokoju. Właśnie teraz kwitną.

Regulamin „III Konkursu Fotograficznego – Najpiękniejsze Magnolie 2013”

  1. Polifarb-Market sp. z o.o., Muzeum Śląska Cieszyńskiego oraz Paté Media w ramach akcji „Najpiękniejsze Magnolie Kwitną w Cieszynie” ogłaszają „III Konkurs Fotograficzny – Najpiękniejsze Magnolie 2013”.
  2. Tematem fotografii są magnolie.
  3. Konkurs jest otwarty i może w nim brać udział każdy.
  4. Maksymalna wielkość fotogramu to format 50 x 70 cm; format minimalny to 10 x 15 cm.
  5. Uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy nie publikowane zdjęcia podpisane godłem. Do fotografii powinien dołączyć zamkniętą kopertę z godłem a w niej swoje dane tzn.: godło, imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, ew. adres mailowy i zgodę na publikację fotografii w mediach.
  6. Fotografie i koperty z godłem można przesyłać na adres lub składać w biurze Muzeum Śląska Cieszyńskiego, ul. Regera 6, 43-400 Cieszyn, do dnia 1 lipca 2013 roku.
  7. Jury przyzna jedną nagrodę w wysokości 500 zł , i wyróżnienia honorowe ufundowane przez głównych sponsorów akcji firmę Polifarb Market z Cieszyna i firmę Paté Media z Wisły.
  8. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Muzeum Śląska Cieszyńskiego oraz pracownicy firm Polifarb Market i Paté Media. 10. Decyzja jury o przyznaniu nagrody jest ostateczna.
  9. O decyzji jury i terminie wręczenia nagród organizatorzy poinformują nagrodzonych telefonicznie lub listownie oraz na stronie www.najpiekniejszemagnolie.pl dnia 29 sierpnia 2013 r.
  10. Na pytania związane z konkursem odpowiada sekretarz konkursu pod tel. 606 69 15 13

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 czerwca 2020