Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nocne pożary w Rybniku i Książenicach

Facebook Twitter

Nocne pożary w Rybniku i Książenicach Zaprószenie ognia przez mieszkańców. To przyczyna wybuchu pożaru w altanie przy ulicy Nad Potokiem w Książenicach. Strażacy zostali wezwani tuż po północy (30.09.). W sumie na miejscu z płomieniami walczyło 5 strażackich zastępów. Straty oszacowano na 8 tysięcy złotych. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Okoliczności całego zdarzenia wyjaśniać […]

Pożar w Kornowacu, Pożar w Rudach , Pożar na złomowisku w Rybniku, Pożar garażu w Szczejkowicach
Fot. pixabay.com

Nocne pożary w Rybniku i Książenicach

Zaprószenie ognia przez mieszkańców. To przyczyna wybuchu pożaru w altanie przy ulicy Nad Potokiem w Książenicach. Strażacy zostali wezwani tuż po północy (30.09.). W sumie na miejscu z płomieniami walczyło 5 strażackich zastępów. Straty oszacowano na 8 tysięcy złotych. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych. Okoliczności całego zdarzenia wyjaśniać będą policjanci.

To była w ogóle dość niespokojna noc dla rybnickich służb. Po 4.00 rano strażacy interweniowali na ulicy Patriotów. Tam zapaliła się wiata na śmieci. Prawdopodobnie to było podpalenie, dlatego na miejsce wezwana została policja, która będzie chciała namierzyć sprawcę lub sprawców. A straty to 10 tysięcy złotych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023