Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policja poszukuje oszustów metodą „na wypadek”. Zobacz portret pamięciowy

Facebook Twitter

Para oszustów poszukiwana przez policjantów z Wisły. Mundurowi mają wizerunek jednej z poszukiwanych osób. Zdarzenie miało miejsce 13 października. Do jednej z mieszkanek Trójwsi zadzwoniła kobieta i przedstawiła się jako jej córka.

Twierdziła, że spowodowała wypadek samochodowy, w którym zginął człowiek. Aby uniknąć więzienia musi natychmiast wpłacić policji 150 tysięcy złotych. Przekonała swoją rozmówczynię, żeby ta wręczyła pieniądze mężczyźnie, który przyjedzie po odbiór gotówki. Tak się stało, a oszukana dopiero po jakimś czasie zorientowała się, że straciła pieniądze.

Prowadzący śledztwo w tej sprawie policjanci z Wisły na podstawie zebranych informacji i przy wsparciu policyjnego rysownika, opracowali portret pamięciowy mężczyzny.

Rysopis

Mężczyzna w wieku około 20 lat, średniego wzrostu (ponad 170 cm), szczupłej budowy ciała, włosy ciemne. Ubrany był w bluzę lub koszulę w kratkę czarno – czerwoną z długimi rękawami.Jeżeli ktokolwiek rozpoznaje tą osobę proszony jest o kontakt email wisla@cieszyn.ka.policja.gov.pl , dyzurny@cieszyn.ka.policja.gov.pl lub telefoniczny pod numerem 47 85 732 00 lub 47 85 737 10. Informację w tej sprawie można przekazać również osobiście w najbliższej jednostce policji.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj