Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Problemy z pociągami w Wodzisławiu

Duże problemy były wczoraj (10.01) na kolei w Wodzisławiu. Informuje dziś o nich Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Problemy z pociągami
fot. wodzislaw-slaski.pl

Szacowany czas czytania: 00:37

Zaczęło się rano, gdy podczas wjazdu pociągu relacji Bogumin – Warszawa opadła sieć trakcyjna. Podróżni z tego składu zostali zabrani przez inny pociąg. Na czas usuwania awarii wyłączone zostało zasilanie w całej stacji a pociągi kierowane były okrężnie przez Racibórz i Suminę. Wprowadzona została także komunikacja zastępcza na odcinku Rybnik – Chałupki. W związku z awarią opóźnionych było 7 pociągów pasażerskich. Po godzinie 14. awarie na sieci trakcyjnej udało się usunąć.

Czytaj także:

REKLAMA