Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przerwy w dostawie ciepłej wody w Pawłowicach. Do piątku (2.08.)

Facebook Twitter

Trwa modernizacja sieci ciepłowniczej w tym sołectwie. Nowa instalacja ma być mniej awaryjna, o zwiększonej średnicy, dzięki czemu będzie możliwość przyłączenia nowych odbiorców. Obejmuje ona odcinek wzdłuż ul. Szkolnej, poprzez ul. Sportową, parking przy Gminnym Ośrodku Sportu oraz dalej przez teren prywatny i ul. Wodzisławską aż do mleczarni.

www.pawlowice.pl

Prace odbywają się odcinkami, a w momencie przełączania starego ciepłociągu na nowy mogą pojawić się przerwy w dostawie ciepłej wody, a kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Wykonano już prace na odcinku od parkingu przy GOS oraz wzdłuż ul. Sportowej. Obecnie wykonywane są prace wzdłuż ulicy Szkolnej w Pawłowicach.

W dniach od 29.07.2019 do 31.08.2019 mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym. Niedogodności z dojazdem do posesji oraz z parkowaniem pojawią się na odcinku od budynku nr 12 do budynku nr 24 oraz na odcinku od budynku nr 5 do budynku nr 7.

Prace wykonywane są na zlecenie Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. Jastrzębie-Zdrój. Zadanie realizuje firma ZISCO Sp. z o.o. z siedzibą w Pawłowicach, zaś generalnym wykonawcą jest firma KELVIN Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsko Białej.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj