Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ruszyły zapisy na Bieg Pawłowicki

Facebook Twitter

Pobiegną już po raz piąty! Ruszyły zapisy na Bieg Pawłowicki na dystansie 5 km i nordic walking na dystansie 2,5 km. Zawody rozegrane zostaną w ostatnią niedzielę sierpnia (25.08.). Zawodnicy mogą swój udział zgłosić drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego on-line.

www.pawlowice.pl

Zapisy potrwają do 17 sierpnia, chyba, że wcześniej zostanie wykorzystany limit miejsc. W biegu może wziąć udział 500 uczestników, zaś limit startujących w nordic walking wynosi 100 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokonanie opłaty.

25 sierpnia odbędzie również Bieg Dzieci i Młodzieży, na który będzie można się zapisywać on- line od 1 do 17 sierpnia. Organizator zapewnia pakiety startowe dla 350 uczestników, według kolejności dokonanej rejestracji wraz z opłatą.

Dodatkowo rozegrana zostanie sztafeta, do której będzie można się zgłaszać od 1 sierpnia do 25 sierpnia w kasie Gminnego Ośrodka Sportu.

UWAGA! Przy wypełnianiu formularza zgłoszeniowego na bieg lub nordic walking należy podać rozmiar koszulki, która znajdzie się w pakiecie startowym zawodnika. Informacje o rozmiarach znajdują się na zdjęciach poniżej.

Wszystkich zawodników zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wraz z załącznikami, gdzie m. in. są przedstawione trasy biegów.

Bieg Pawłowicki 2019!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj