Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: 14-latek potrącony przez autobus. Policja szuka świadków

Facebook Twitter

Rybnicka policja apeluje o pomoc. Szuka świadków dzisiejszego wypadku (11.08.), do jakiego doszło tuż po 11.00 na ulicy 1 Maja. Na wysokości marketu spożywczego 14-latek jadący rowerem został potrącony przez autobus przegubowy. Kierowca najprawdopodobniej nie zauważył, że doszło do wypadku i odjechał.

Chłopiec z obrażeniami głowy i ogólnymi potłuczeniami ciała został zabrany do szpitala. Jak wstępnie ustalili policjanci: był to autobus komunikacji miejskiej, nie wiadomo, jaka to była linia. Tu pomóc mogą świadkowie, którzy są proszeni o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Bartosz Polak: Dzisiaj około godz. 11.05 w Rybniku na ulicy 1 Maja w okolicy sklepu Netto doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 14-latka jadącego na rowerze. 14-latek z urazem głowy i ogólnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że potrącony mógł zostać przez autobus przegubowy. Komenda miejska policji w Rybniku prosi wszystkie osoby, które mają informacje w tej sprawie o kontakt z tutejszym dyżurnym

-mówi mł. asp. Bartosz Polak z KMP w Rybniku. Numer telefonu: 47 85 572 00 – punkt informacyjny.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj