Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Sylwester pod gołym niebem. Gdzie się można wybrać?

Facebook Twitter

Niewiele jest miejsc w regionie, gdzie można będzie witać nowy rok bawiąc się pod gołym niebem. Samorządy wycofały się w większości z organizacji sylwestrów pod chmurką. Choć, tak jak Jastrzębie - niektórzy do tego pomysłu wracają. Gdzie jeszcze odbędą się zabawy dla mieszkańców w ostatnią noc tego roku?

Sylwester pod gołym niebem

Do tego, by wspólnie pożegnać stary i powitać nowy rok zapraszają Żory. I mają aż dwie propozycje dla mieszkańców. Kino „Na Starówce” zaprasza na filmowego Sylwestra! Pierwszy seans rozpocznie się o godz. 19:30, w czasie sylwestrowej nocy wyświetlone zostaną trzy filmy, ale wstęp jest płatny. Za darmo można będzie natomiast przywitać 2024 na żorskim rynku. Od 22.00 DJ będzie grał największe taneczne przeboje. Zabawę zaplanowano do 2.00 w nocy.

Na Sylwestra pod chmurką zaprasza też gmina Mszana. O 22.00 mieszkańcy mają spotkać się w Altanie Sołeckiej w Mszanie. Będzie muzyka, będą życzenia, wspólne grillowanie i odliczanie do nowego roku. Tu wstęp jest bezpłatny. Pod chmurką będą bawić się też w Jastrzębiu i Cieszynie. Nie będzie pokazu laserowego w Radlinie, który od kilku lat był organizowany na Placu Radlińskich Olimpijczyków, plac jest w budowie, nie ma w tym roku miejsca na to wydarzenie.

Na wspólną zabawę zapraszają także Świerklany. Pod egidą Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji odbędzie się powitanie Nowego Roku 2024 w plenerze. Zapraszamy do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świerklanach, gdzie od godz. 23.00 czekał będzie na mieszkańców DJ Adam Kuzior. W programie zabawa przy muzyce oraz pokaz fajerwerków o północy.

Z kolei, na terenie OSiR-u w Jankowicach odbędzie się powitanie 2024 roku zorganizowane przez tamtejsze władze sołeckie. Początek zabawy – godz. 22.00.

Sylwester pod gołym niebem

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj