Ten widok aż kłuje w oczy! Dzikie wysypisko śmieci w gminie Lubomia
Polder Buków, ścieżki rekreacyjne, spacerowe czy rowerowe, a obok... dzikie wysypisko śmieci. Powstało niedaleko przejazdu kolejowego pomiędzy Syrynią, a Bukowem. Ten widok poraża! Części samochodów, skrzynki, przeróżne odpadki porzucone przy drodze. Co na to urzędnicy gminni? I najważniejsze pytanie: kto i kiedy wysypisko posprząta?