PSZOK w Rybniku. Po Bożym Narodzeniu, oba punkty będą zamknięte
Mieszkańcy Rybnika, którzy nosili się z zamiarem skorzystania z rybnickich Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK), w poświąteczną sobotę (27.12), muszą zmienić swoje plany. Rybnicki magistrat informuje, że zarówno punkt w dzielnicy Boguszowice, jak i ten w Niewiadomiu - będą wówczas nieczynne.