Województwo śląskie: 209 nowych przypadków, 6 osób zmarło
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 265 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Najwięcej chorych pochodzi z naszego województwa.
REKLAMA
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 265 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce. Najwięcej chorych pochodzi z naszego województwa.
Rośnie liczba osób zakażonych w naszym województwie. Mamy kolejnych 113 przypadków koronawirusa.
Ogromny wzrost zakażeń w naszym województwie zmarło także kolejnych 5 osób, wśród nich 71-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego.
Rośnie bilans zakażeń koronawirusem w naszym województwie. Odnotowano 142 nowe przypadki - poinformowało w pierwszym dzisiejszym raporcie Ministerstwo Zdrowia.
75 nowych przypadków koronawirusa na Śląsku. Ministerstwo Zdrowia przedstawiło drugi dzisiejszy (9.05.) raport.
Kolejny wzrost zakażeń koronawirusem w województwie śląskim. Jak podało Ministerstwo Zdrowia w pierwszym dzisiejszym raporcie, w kraju mamy 144 nowe przypadki, z czego więcej niż połowa, 81 dotyczy naszego województwa.
61 nowych przypadków koronawirusa w naszym województwie - taką informację przekazało w pierwszym dzisiejszym (04.05.) komunikacie Ministerstwo Zdrowia.
3 osoby zmarły, 57 kolejnych jest zakażonych w naszym województwie - to pierwsze dzisiejsze dane Ministerstwa Zdrowia.
1918 osób zakażonych w naszym województwie, zmarły kolejne 3 osoby. Wśród ofiar kornawirusa nie ma mieszkańców regionu - informuje Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach.
Służby wojewody opublikowały dzisiejszy raport. Zmarła jedna osoba, 35 ma pozytywny test na obecność koronawirusa.
Duży wzrost zakażeń koronawirusem w naszym województwie, jedna osoba zmarła.