Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ukradł markowe kurtki, koszulki i buty. Z łupem ukrył się w krzakach

Facebook Twitter

O złodzieju w krzakach na terenie nieużytkowanych ogrodów działkowych informuje policja z Żor. Jak się okazało był też poszukiwany przez rybnicką prokuraturę oraz- za inne przestępstwo- przez miejscowych kryminalnych.

Fot. zory.slaska.policja.gov.pl

Wczoraj (2.06.) po 16.00 policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego nakryli w krzakach, na terenie byłych ogrodów działkowych przy ulicy Osińskiej, złodzieja, który wcześniej ukradł ze sklepu markową odzież. 31-latek widząc zbliżających się stróżów prawa natychmiast odrzucił trzymany w rękach łup i rzucił się do ucieczki. Kiedy po chwili został zatrzymany zaczął wyrywać się, szarpać i grozić policjantom, przy czym był bardzo wulgarny i agresywny.

Jak się okazało 31-latek ukradł dwie kurtki, koszulki i buty ze sklepu sportowego warte ponad 1 600 złotych, ale także był poszukiwany przez rybnicką prokuraturę. Złodziej miał też na swoim koncie jeszcze jedną kradzież, której dopuścił się w innym sklepie. Jak ustalili kryminalni, którzy poszukiwali mężczyzny, ukradł on warty blisko 2,3 tys. złotych ekspres do kawy.

31-latek trafił do policyjnej izby zatrzymań i wkrótce usłyszy zarzuty. Za kradzieże grozi mu do 5 lat więzienia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj