Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

W Żorach szukają złodziei

Facebook Twitter

Kryminalni z Żor apelują o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców przywłaszczenia saszetki. Podejrzewani o przestępstwo to kobieta i mężczyzna w wieku ok. 30 lat, których wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 17 lutego br. w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Żor. Jak ustalili śledczy nieznani sprawcy wykorzystali nadarzającą się okazję i przywłaszczyli saszetkę z dokumentami. Saszetka ta wypadła pokrzywdzonemu, gdy spożywał posiłek, następnie zabrali ją kobieta i mężczyzna przebywający w tym czasie w lokalu.

Rysopisy sprawców:

  • Kobieta w wieku około 30lat, niska, tęgiej budowy ciała, ubrana w czarną koszulkę z białymi napisami na piersi, niebieskie spodnie, kurtka/płaszcz ciemny do kolan, włosy długie do ramion.
  • Mężczyzna w wieku około 30 lat, wysoki, normalnej budowy ciała, krótkie włosy , widoczna broda, ubrany w niebieską kurtkę z kapturem, koszulkę z nadrukiem, spodnie jeansowe.

Wszelkie informacje, również anonimowe, będą przyjmowane pod numerem tel.: 47 8553 337, 47 8553 281, 47 8553 200 lub pod adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj