Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Widzieliście ich? Są podejrzani o kradzież

Facebook Twitter

Pomóżcie namierzyć złodziei. Rybnicka policja publikuje wizerunek mężczyzn podejrzanych o to, że w połowie sierpnia tuż przy biurowcu K1 przy ulicy 3 Maja z zaparkowanego tam samochodu ukradli damską torebkę, której wartość wraz z tym, co było w środku, oszacowano na 22 tysiące złotych.

Policjanci ustalili, że sprawcy prawdopodobnie obserwowali kobietę, kiedy ta wypłacała pieniądze w banku. Podłożyli pod tylne koło jej pojazdu metalową rurkę, w taki sposób, że gdy pokrzywdzona wykonała manewr cofania- rurka przebiła oponę. Gdy kobieta zaczęła przygotowywać auto do wymiany opony, wypakowując przedmioty z bagażnika, wówczas mężczyźni, wykorzystując jej nieuwagę, zabrali torebkę leżącą na siedzeniu samochodu. W środku był skórzany portfel, 21 tysięcy złotych w gotówce, złota bransoletka, telefon komórkowy marki Motorola. Każdy, kto rozpoznaje złodziei, proszony jest o kontakt z policją w Rybniku.

Osoby posiadające informacje w tej sprawie, prosimy o kontaktowanie się z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 30. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022