Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Wodzisław: Będą utrudnienia podczas maratonu

Facebook Twitter

Półmaraton przebiegnie przez Wodzisław, będą utrudnienia w ruchu. Zawody zaplanowano na najbliższą niedzielę (27.10.), uczestnicy wystartują ze stadionu o 10.00.

W tym czasie na około 10 minut zamknięte zostaną ulice od wyjazdu z obiektu przy Bogumińskiej do skrzyżowania ul. Wałowej z Minorytów. Utrudnienia na trasie biegu potrwają do 13.00. Całkowicie nieprzejezdne będą ulice: Bojowników, Radlińskie Chałupki i Os. Przyjaźni, Plac Gladbeck, ul. Kubsza, Rynek, ul. Księżnej Konstancji, Średnia i Minorytów. Na pozostałych fragmentach ruch będzie częściowo ograniczony.

Ulice: Mieszka do skrzyżowania z Leszka, Leszka do skrzyżowania z Radlińską, Radlińska do skrzyżowania z Bojowników – zajęty będzie tylko prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy.

Na czas biegu zamknięte będą ulice Bojowników, Radlińskie Chałupki i Os. Przyjaźni. Wyjazd z posesji będzie możliwy w ograniczonym zakresie, jedynie zgodnie z kierunkiem biegu.

Od skrzyżowania ulic Os. Przyjaźni i Armii Krajowej zajęty prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy do lewoskrętu w kierunku prywatnego parkingu.

Rondo Sallaumines przejezdne, zablokowany zjazd z ronda w kierunku ul. 26 Marca oraz wjazd na Rondo od ul. Armii Krajowej.

Ulica 26 Marca od skrzyżowania z ul. Pokoju do Ronda Alanya – zajęty będzie tylko prawy pas w kierunku poruszających się biegaczy. Rondo św. Wawrzyńca – zajęty będzie tylko prawoskręt w kierunku poruszających się biegaczy.

Plac Gladbeck, ul. Kubsza, Rynek, ul. Księżnej Konstancji, Średnia, Minorytów zamknięte na czas biegu. Ruch drogowy na skrzyżowaniu ul. Zamkowej i ul. Wilhelma Kubsza przepuszczany doraźnie.

Ruch drogowy od ul. Wałowej w kierunku ul. Pszowskiej na skrzyżowaniu ul. Minorytów – ul. Wałowa przepuszczany doraźnie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj