Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze. Będzie mecz, będą utrudnienia w ruchu

Facebook Twitter

Utrudnienia w ruchu przy Stadionie Śląskim w sobotę (16.03.). O 17.30 odbędzie się mecz piłkarski pomiędzy Ruchem Chorzów i Górnikiem Zabrze.

Ruch Chorzów
fot. FB/Śląska Policja

Ruch Chorzów – Górnik Zabrze – początek meczu o godzinie 17.30

W związku z organizacją meczu piłkarskiego na Stadionie Śląskim pomiędzy drużynami Ruchu Chorzów i Górnika Zabrze, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Pierwsze mogą pojawić się w sobotę (16.03.) już od 13.00 i potrwają do zakończenia imprezy.

Ulica Parkowa — na odcinku od ronda przy centrum handlowym AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki — wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruchu pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Ponadto na tym odcinku drogi nie będzie można parkować pojazdów. Zmiana obowiązywać będzie od 13.00 do zakończenia imprezy.

W zależności od sytuacji drogowej, policjanci mogą podjąć decyzję o zamknięciu pasa do skrętu w lewo z ulicy Katowickiej w Parkową (kierunek Bytom-Katowice).

W zależności od natężenia ruchu pieszych, policjanci mogą całkowicie zamknąć ulicę Katowicką w Chorzowie na odcinku od ulicy Gałeczki do ulicy Parkowej, a także ulicę Chorzowską w Katowicach od przewiązki drogowej przy tzw. Karolince do skrzyżowania ulicy Katowickiej i Parkowej w Chorzowie.

Dodatkowo utrudnienia i czasowe wstrzymania ruchu mogą wystąpić w Chorzowie w rejonie ulic: Rynek, Kościuszki, Parkowej oraz w Katowicach w rejonie ulicy Złotej już od 14.00.

Ponadto na skrzyżowaniach, w sytuacjach tego wymagających, wprowadzona zostanie ręczna regulacja ruchem przez policjantów, dlatego apelujemy do kierujących o zachowanie szczególnej uwagi i stosowanie się do sygnałów oraz poleceń, wydawanych przez uprawnione osoby.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024