Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zaatakował nożem byłą partnerkę. Sprawa z Wodzisławia Ślaskiego

Facebook Twitter

Tymczasowy areszt dla 32-letniego mężczyzny, który zaatakował nożem byłą partnerkę. 25-letnia kobieta została ugodzona w nogę. Do ataku doszło w czwartek (18.03.) na ulicy Kubsza w Wodzisławiu Śląskim.

fot.wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

W czwartek około 9.30 na ulicy Kubsza w Wodzisławiu Śląskim 25-letnia kobieta została zaatakowana przez byłego partnera. 32-letni mieszkaniec Zabrza przyjechał do Wodzisławia Śląskiego, gdzie przebywała jego była konkubina i pod pretekstem kontaktu z dzieckiem zwabił ją wraz z 1,5 rocznym dzieckiem do swojego auta. Tam mężczyzna zaczął grozić kobiecie nożem, żądając jej powrotu.

Ostatecznie udało jej się wydostać się z pojazdu. Jednak gdy próbowała wyciągnąć z auta dziecko, mężczyzna ugodził ją nożem w okolice podudzia. Głośne krzyki usłyszały pracownice Powiatowego Centrum do spraw Przemocy w Rodzinie, które spłoszyły mężczyznę i udzieliły kobiecie pomocy. Działania wodzisławskich kryminalnych pozwoliły na ustalenie miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny. Dzięki współpracy z policjantami z Kuźni Raciborskiej zatrzymano go na terenie miejscowości Rudy. Stan kobiety nie zagrażał jej życiu i po udzieleniu pierwszej pomocy, została ona zwolniona do domu.

Mężczyzna usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu. Sprawcy grozi kara dożywotniego więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj