Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zakończenie półkolonii w Radlinie. To były pierwsze takie w mieście [FOTO]

Facebook Twitter

To były półkolonie pełne uśmiechu i aktywności. 120 dzieci z Radlina wzięło udział w zajęciach prowadzonych w wakacje. To było pierwsze tego typu wydarzenie w mieście.

W lipcu i sierpniu odbyły się cztery turnusy półkolonii. Każdy tydzień obfitował w moc atrakcji. Korzystały z nich dzieci uczęszczające do szkół podstawowych. Dzieciaki miały zapewnioną opiekę, obiady a przede wszystkim było wiele zajęć z animatorami. Nie zabrakło zabawy w wielu miejscach, które oferują przedsiębiorcy z Radlina.

Małgorzata Mokrosz: Przy planowaniu tych półkolonii wzięliśmy pod uwagę to, aby wesprzeć naszych lokalnych przedsiębiorców. Żeby wszystkie te atrakcje, które zapewniliśmy dzieciom, były realizowane przez naszych przedsiębiorców. Byli ci, którzy na terenie radlina świadczą działalność rekreacyjną, sportową dla mieszkańców Radlina. Myślę, że trafiony pomysł i przygotowujemy się na przyszły rok. Obawialiśmy się, bo rzeczywiście na 8 musieli przychodzić, ale nie było żadnych problemów, wszyscy chętnie przychodzili.

Mówiła Małgorzata Mokrosz, naczelnik wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Radlinie. Dzieciaki z pobytu były bardzo zadowolone i przyznają, że szkoda tych kończących się wakacji.

Główną siedzibą półkolonii była sportowa Szkoła Podstawowa nr 2.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj