Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ferie w Raciborzu: na sportowo, artystycznie i tanecznie. Jak można spędzić ferie w mieście?

Facebook Twitter

Ferie w Raciborzu przepełnione będą wydarzeniami, warsztatami, wycieczkami. Zobaczcie ile wydarzeń zaplanowano na najbliższe dwa tygodnie!

Nabór do przedszkoli w Rybniku
fot.pixabay.com

Ferie w Raciborzu: moc atrakcji dla dzieci i młodzieży

Akcja „Zima w Mieście” to inicjatywa, która od lat cieszy się dużą popularnością i zainteresowaniem mieszkańców i gości miasta. W bogatej ofercie znajduje się wiele atrakcji i różnorodnych zajęć, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. W czasie ferii zimowych Miasto Racibórz stawia przede wszystkim na aktywność fizyczną i kreatywność.

Liczne warsztaty artystyczne, sportowe, edukacyjne, archeologiczne, kosmiczne oraz wiele innych atrakcji oferują jednostki miejskie, takie jak Raciborskie Centrum Kultury, Biblioteka, Muzeum, Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA), Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Zapaśniczy Unia Racibórz. Takie zajęcia z całą pewnością pomogą dzieciom i młodzieży rozwijać swoje zainteresowania oraz pasję w przyjaznej atmosferze.

W ofercie tegorocznej „Zimy w Mieście” nie zabraknie również wycieczek. Miłośnicy teatru będą mieli okazję wybrać się na spektakl do Teatru Miejskiego w Gliwicach, a osoby poszukujące prawdziwie regionalnych doznań będą mogły wybrać się na wycieczkę do Chlebowej Chaty w Brennej.

W naszej galerii, na poszczególnych zdjęciach znajdziecie szczegółowy rozkład jazdy, harmonogram imprez i wydarzeń w czasie ferii:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj