Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zapisy do Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

Facebook Twitter

"Decyzja jest jedna: należy się zgłosić i wziąć udział" - przekonuje na antenie Radia 90 dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach, Arkadiusz Stanula. Do piątku (21.12.) przyjmowane są zapisy do Wigilijnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.

W tym roku to jubileuszowa, 20. edycja:

Zapraszamy wszystkich tych, którzy lubią grać w tenisa stołowego. Gwarantujemy, że będzie rozdzielenie osób, które grają w klubach, czyli są zrzeszone, od amatorów. Nie będzie takiej sytuacji, że ktoś, kto zaczyna, trafi na zawodowca. Każdy sobie pogra. My zapewniamy ze swojej strony, że będą nagrody rzeczowe, będą atrakcyjne puchary, dyplomy. W trakcie turnieju będzie poczęstunek. Są kluby, które stale biorą udział w tych zawodach, natomiast osoby się zmieniają. (…)

Przez 20 lat w żorskim turnieju wystartowało 10 tysięcy młodych zawodników:

Ideą tego turnieju jest to, żeby wypełnić dzieciom, młodzieży, dorosłym czas między świętami, a nowym rokiem. Dla mieszkańców miasta będzie to też okazja, żeby sobie pograć w tenisa stołowego. Dla tych, którzy nie chcą grać w turnieju, będą stoły wystawione, będzie można sobie przyjść i pograć rekreacyjnie. (…)

Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym odbędzie się po świętach, 28 grudnia w hali przy Folwareckiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022