Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zbadaj się. Mammobus w Żorach już w czwartek i piątek

Facebook Twitter

Mammobus przyjedzie do Żor, dlatego namawiamy: zbadaj się. Mammografia to nieinwazyjna metoda badania piersi wykorzystywana jako badanie profilaktyczne w grupie kobiet od 50 do 69 lat. Bezpłatne badanie w ramach profilaktyki raka piersi przysługuje co dwa lata.

mammobus w Żorach, mammografia mammobus
Fot. zory.pl

Mammobus w Żorach już w czwartek i piątek

Mammobus będzie stał w Żorach przy galerii handlowej przy wiślance. Badania w przyszłym tygodniu, w czwartek i w piątek (8-9. 02).

Mobilna pracownia mammograficzna będzie do dyspozycji Pań 8 i 9 lutego w godzinach 10:00 – 17:00 oraz 12 i 13 lutego w godzinach 8:30 – 15:30 przy Galerii Wiślanka, przy ul. Katowickiej 10.

Zachęcamy do wcześniejszego zapisania się na badanie pod nr tel. 32 278 98 96, od poniedziałku do piątku w godz.: 7.00-15.00 (proszę przygotować nr PESEL oraz nr telefonu). Panie, które umówiły termin telefonicznie będą przyjmowane zgodnie z ustaloną datą i godziną. Zapisanie się na badanie nie jest obowiązkowe, ale pierwszeństwo mają Panie, które wcześniej uzgodniły telefonicznie termin. Prosimy zabrać ze sobą: dowód osobisty oraz zdjęcia z poprzedniej mammografii, jeżeli była wykonana poza NIO Gliwice.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj