W miniony piątek (20.11.) po 22.00 ratownicy zostali wezwani do jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Śmiałego. Nastolatka, która wyszła z łazienki zasłabła.
fot. arc Radia 90
Szacowany czas czytania: 00:17
Pomiary strażaków nie wykazał obecności tlenku węgla, jednak dziewczyna miała charakterystyczne objawy podtrucia czadem. Potwierdzili to obecni na miejscu ratownicy pogotowia, dlatego 16-latka została do szpitala.