Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

16-latka podtruta tlenkiem węgla w Rybniku

 W miniony piątek (20.11.) po 22.00 ratownicy zostali wezwani do jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Śmiałego. Nastolatka, która wyszła z łazienki zasłabła.

Tlenek węgla w Jastrzębiu
fot. arc Radia 90

Szacowany czas czytania: 00:17

Pomiary strażaków nie wykazał obecności tlenku węgla, jednak dziewczyna miała charakterystyczne objawy podtrucia czadem. Potwierdzili to obecni na miejscu ratownicy pogotowia, dlatego 16-latka została do szpitala.

    Czytaj także:

REKLAMA