Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

31 dni na Czantorii – wyjątkowa akcja charytatywna w Ustroniu

Facebook Twitter

Wejdziesz na szczyt – zdobędziesz pieniądze dla chorej. To będzie już trzecia edycja akcji „31 dni na Czantorii”. Wydarzenie charytatywne polegające na codziennym zdobywaniu szczytu tej góry - biegowo, pieszo czy rowerowo.

31 dni na Czantorii

31 dni na Czantorii – czy dasz radę zdobyć górę codziennie?

Liczy się motywacja, a efektem będą darowizny dla potrzebującej wsparcia. W pierwszej edycji w 2021 roku w ramach akcji „31 dni na Czantorii” również wspinano się na szczyt dla chorej dziewczynki.

Przez cały miesiąc łącznie 9552 razy. Rekordem był jeden dzień, kiedy to 501 osób zdobyło Czantorię

– mówi koordynator wydarzenia Wojciech Twardzik. Podobna ilość wejść była podczas ubiegłorocznej akcji, tu też padł rekord jednego dnia.

Wojciech Twardzik: I weszliśmy tam 9755 razy oraz niesamowity wynik dzienny 823 osoby w ciągu jednego dnia. Jak wziąć udział oraz pomóc? Wystarczy zdobyć w marcu górę Czantoria w Ustroniu z dowolnego miejsca i przy schronisku czeskim wpisać się do zeszytu umieszczonego w skrzynce. Sponsorzy zadeklarowali pomoc finansową za każde wejście potwierdzone wpisem do zeszytu. Namówcie swoich znajomych na pomoc poprzez aktywność. Połączmy przyjemne z pożytecznym i spotkajmy się razem na 31 Dni na Czantorii dla Małgosi Kawulok, byłej sportsmenki, która zbiera na protezę nogi.

Akcja rusza 1 marca. Szczyt można zdobywać tylko raz dziennie, ale niezależnie o której porze dnia i nocy to zrobimy. Ważne, że zostanie zdobyty on siłą własnych mięśni a nasza wizyta potwierdzona wpisem w dzienniku.

Więcej informacji na temat akcji 31 dni na Czantorii na profilu Facebook wydarzenia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj