Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

STOP hejt! Koncert z przesłaniem w Pszowie. Zaprasza Jurek Owsiak [WIDEO]

Facebook Twitter

To ma być impreza z przesłaniem. W najbliższą sobotę (26.10.) STOP Hejtowi powiedzą w Pszowie. Przy okazji słuchając muzyki.

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w ramach festiwalu Rock Trendy pojawią się Łydka Grubasa, Transgresja, Zenek Kupatasa, Lej mi Pół i Riseup.

Chcemy generalnie powiedzieć 'Nie dla przemocy w sieci’. Każdy każdego hejtuje, są to dorośli, dzieci, nawet starsze osoby. Nikt nie zdaje sobie konsekwencji tego, kiedy o kimś źle się pisze. Ktoś, kto nas nie widzi, to jest mu łatwiej obrażać, niż powiedzieć mu to w twarz. Powinno się zwrócić na to uwagę i zacząć od tych najmłodszych, niech będą przykładem dla starszych, że nie można mówić w taki czy inny sposób mówić źle o drugim człowieku. Bo to o nas też świadczy. Jeśli my będziemy się temu przeciwstawiać, to wówczas świat będzie stawał się lepszy.

– mówi Michalina Sulska z Miejskiego Ośrodka Kultury w Pszowie. STOP Hejtowi – to nowa inicjatywa w tym mieście. Będzie jej towarzyszyć wyjątkowy punkt programu, czyli bicie rekordu na największe pozytywne selfie z przesłaniem:

Im więcej nas w tym dniu będzie, tym głośniej i wyraźniej powiemy 'Nie dla przemocy w sieci’. Najważniejsze – chcemy zrobić akcję bicia rekordu, zrobienia największego selfie z pozytywnym przesłaniem. Dlatego wszystkich prosimy, żeby przybyli, bo będziemy mogli się pochwalić jak Pszów mocno i nie tylko Pszów, bo z różnych miast ludzie do nas przybywaj, jest z nami w tym ważnym dla nas dniu i ważnym przesłaniu.

Festiwal Rock Trendy w MOK-u w Pszowie w najbliższą sobotę (26.10.) od 17.30.

Na koncert zaprasza też Jurek Owsiak

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj