Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Anita Lipnicka w Radiu 90 zaprasza na koncert w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Anita Lipnicka już w niedzielę (14.04) zaśpiewa w Wodzisławskim Centrum Kultury. W Radiu 90 udało nam się złapać artystkę przed występem i mamy dla naszych słuchaczy specjalne zaproszenie.

Anita Lipnicka
fot.facebook.com/AnitaLipnicka

Anita Lipnicka przed koncertem w Wodzisławiu

Radio 90: Nie chce Pani zdradzać szczegółów: „Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci”.

Anita Lipnicka: No tak, oczywiście, aczkolwiek szczegółów trochę mogę zdradzić, bo to nie żadna tajemnica. Przyjeżdżamy do Wodzisławia, by promować płytę „Śnienie”, która ukazała się w zeszłym roku w listopadzie. Jesteśmy w trasie promującej ten album. Mamy za sobą cztery single, ostatni z Pawłem Domagałą. No i wciąż śnimy i będziemy z wami śnić, przyjedziemy z piękną scenografią, z zespołem poszerzonym o sekcję dętą, bo w tej kwestii mamy dęciaki, więc będzie na pewno- tak jak obiecałam- będziecie wniebowzięci… będzie wiele wzruszeń, nie zabraknie też starych pisanek i nawet jeszcze z czasów Varius Manx. Oprócz nowych będzie można wrócić do starszych pozycji z sentymentem.

Radio 90: Słuchacze się ucieszą, bo było tutaj wiele pytań: Czy będą też piosenki z okresu kooperacji z grupą Varius Manx….

Anita Lipnicka: Zawsze tak jest, w każdej trasie wracam też to piosenek dawniejszych płyt. Wiadomo, że tym razem promujemy nową, ale za każdym razem też pojawiają się sentymentalne powroty do przeszłości.

Anita Lipnicka

fot.facebook.com/AnitaLipnicka

Anita Lipnicka w Wodzisławiu. Zaproszenie dla słuchaczy Radia 90

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024