Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Apel śląskiej policji w sprawie poszukiwań częstochowianek. Jest nowy trop

Facebook Twitter

Policjanci ustalili, że ford focus należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek, 10 lutego miał poruszać się po drodze krajowej nr 91 w rejonie Romanowa i dalej w kierunku Katowic.

fot.slaska.policja.gov.pl

Mundurowi proszą wszystkie osoby posiadające nagrania z monitoringu stacjonarnego lub z kamerek samochodowych, które w tym dniu pomiędzy 20.00 a 0.00 zarejestrowały wskazany samochód na trasie pomiędzy Katowicami a Częstochową, o kontakt z najbliższą jednostką Policji tel. 997 lub 112.

Policjanci z Częstochowy nie ustają w poszukiwaniach zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki Oliwii, które zaginęły 10 lutego. W wyniku prowadzonych działań kryminalni ustalili, że należący do zaginionej Aleksandry Wieczorek samochód marki Ford Focus o numerze rejestracyjnym SC1836F, 10 lutego miał wyjechać z Częstochowy drogą krajową numer 91 (dawniej droga krajowa numer 1 – tak zwana „gierkówka”) w kierunku na Katowice, gdzie widziany był w kolonii Poczesnej, Wrzosowej i Romanowie.

Osoby, które nie tylko w dniu zaginięcia, ale również kilka, czy nawet kilkanaście dni temu miały kontakt z zaginionymi lub z 52-latkiem i zwróciły uwagę na jakiś charakterystyczny szczegół, czy spotkały te osoby w nietypowych okolicznościach, powinny zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub informowały telefonicznie, dzwoniąc pod numer 997 lub 112. Można także wysłać informacje na adres e-mailowy: dyzurny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.

Każda informacja jest weryfikowana i sprawdzana. Policja osobom przekazującym informacje zapewnia anonimowość.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj